KONYA TARIM 2019


TÜRK TARIM SEKTÖRÜNÜN GURURU, ÜLKENİN BEKLENEN BULUŞMASI
KONYA TARIM FUARI’NA DAVETLİSİNİZ.

 
KONYA TARIM 2019 17. Tarım, Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri Fuarı, kuruluşumuz TÜYAP Konya Fuarcılık Anonim Şirketi tarafından TARMAKBİR Türk Tarım Alet ve Makinaları İmalatçıları Birliği iş birliği ile T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı, T.C. Konya Valiliği İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, TZOB Türkiye Ziraat Odaları Birliği, Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği, Pankobirlik, Konya Büyükşehir Belediyesi, Konya Ticaret Odası, Konya Sanayi Odası, Konya Ticaret Borsası, Ziraat Mühendisleri Odası Konya Şubesi ve KOSGEB’in değerli destekleri alınarak 19-23 Mart 2019 tarihleri arasında KONYA TİCARET ODASI–TÜYAP Konya Uluslararası Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.   
 
2018 yılında, 20 ülkeden 1281 marka ve 427 firma ve firma temsilciliğinin katılımı ile KONYA TİCARET ODASI – TÜYAP Konya Uluslararası Fuar Merkezi’nde hazırlanan ve konusunda ülkemizin en büyük ve en önemli buluşması olan Konya Tarım Fuarı, 97 ülke ve 76 farklı ilden gelen 307.919 ziyaretçiyi Konya’da Tüyap çatısı altında bir araya getirdi.  
 
Türk tarım sektörünün gövde gösterisi Tüyap Konya’da…
 
Tarımsal mekanizasyon anlamında tüm teknolojik yeniliklerin görücüye çıkacağı fuar süresince, traktörden biçerdöverlere, tarımsal mekanizasyon lansmanlarına ve çeşitli etkinliklere de ev sahipliği yapılacaktır.
 
Yurt içinden ziraat odalarımız, tarım il ve ilçe müdürlüklerimiz, kooperatiflerimiz ve Pankobirlik destek ve iş birlikleri ile gerçekleştirilen heyet organizasyonları ile Konya, üretici ve çiftçilerimizin buluşma noktası olacaktır.
 
Şehir Konya Tarım Fuarı’nı bekliyor…
 
Konya Tarım Fuarı sadece bizlerin değil şehrimizin de en önemli etkinliklerinden biri haline gelmiştir. Şehrimizin sosyo-ekonomik hayatına büyük katkıları olan fuarımız ile bu yıl da fuar haftasında tüm otellerimizin dolduğunu, alışveriş merkezlerimizin ve restoranlarımızın Konya Tarım Fuarı için ekstra bir hazırlık yaptıklarını görüyoruz. Konya, Tarım Fuarı vesilesi ile ilimize gelen yerli ve yabancı ziyaretçileri, yüz binleri 5 gün boyunca en iyi şekilde ağırlayacaktır.
 
Hedef 350.000’in üzerinde ziyaretçi
 
Tüyap Konya, Türk tarım sektörünün gururu ve ülkenin beklenen buluşması olan Konya Tarım Fuarı ile 2019 yılında 350.000’nin üzerinde ziyaretçiye ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor…
 
KONYA TARIM FUARI, 19-20-21-22 Mart 2019 tarihleri arasında 09.30 - 18.00, 23 Mart 2019 günü ise 09.30-17.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecektir.
 
TÜYAP KONYA FUARCILIK A.Ş
 

ÖNCEKİ SAYFAYA GERİ DÖN